Výstavba mestskej plavárne v Tvrdošíne finišuje: Čo ponúka pre rodiny s deťmi?

Výkopové práce v rámci mestskej plavárne v Tvrdošíne začali už v roku 2018. O rok na to bola už celkom postavená, až na to, že chýbali nejaké úpravy a dokončovacie práce. Dnes môžete navštíviť mestskú plaváreň v Tvrdošíne bez akýchkoľvek obmedzení, čo je skvelá správa. Čo všetko vám vie táto plaváreň ponúknuť a prečo sa jej návšteva jednoducho oplatí?

Mestská plaváreň v Tvrdošíne vyniká v mnohých ohľadoch. Dnes je zrekonštruovaná, vďaka čomu je z nej moderná plaváreň obľúbená medzi miestnymi, ale aj turistami. Čo všetko vám dokáže táto mestská plaváreň v Tvrdošíne ponúknuť a prečo je tak obľúbená? Na to všetko sme sa pozreli o čosi bližšie!

 

Rýchlosť modernej výstavby

Čím vyniká mestská plaváreň v Tvrdošíne? Predovšetkým tým, že sa do moderného stavu prestavala v priebehu jedného roka. Okrem iného, celá výstavba bola realizovaná z financií samotného mesta Tvrdošín. Aj to je pravdepodobne dôvod, prečo celá výstavba netrvala dlhé roky a prečo bolo dosiahnutie plánového ukončenia výstavby dodržané.

Vedeli ste, že: celej výstavbe mestskej plavárne Tvrdošín predchádzala komplexná príprava? Nadriadení totiž navštívili viacero plavární nielen na Slovensku, ale aj v susednej Českej republike. Inšpirovali sa tak typom stavby a vytvorili vďaka tomu optimálnu mestskú plaváreň, ktorá, okrem iného, zahŕňa aj bufet, kde sa môžete občerstviť.

 

Rekreačné plávanie pre všetkých

Chcete sa schladiť počas horúcich dní, prípadne posilniť svoju kondíciu počas celého roka? V tom prípade neváhajte navštíviť mestskú plaváreň v Tvrdošíne. Tá je totiž otvorená pre širokú verejnosť každý deň, okrem nedele.

V pondelky až piatky je mestská plaváreň v Tvrdošíne otvorená od 14:00 – 20:00 s tým, že od utorka do štvrtka prebieha aj ranné plávanie v čase od 6:00 – 7:30. V sobotu je plaváreň otvorená v čase od 16:00 – 19:00.

Mestská plaváreň v Tvrdošíne má, okrem iného, kapacitu až 136 osôb. Bazény sú určené prioritne pre plavcov a ich maximálna hĺbka je 1,5 metra. Dĺžka bazéna je 25 metrov a na plávanie je určených až 5 samostatných dráh. V rámci mestskej plavárne nachádzajúcej sa v Tvrdošíne máte aj možnosť prenájmu na výukovú, súťažnú alebo tréningovú činnosť. Týka sa to, napríklad, plaveckých klubov alebo škôl.

 

Oddýchnite si vo wellness

Túžite na chvíľu vypnúť a zabudnúť na každodenné starosti? V tom prípade si neváhajte oddýchnuť vo wellness, ktoré sa taktiež nachádza v mestskej plavárni v Tvrdošíne. Je totiž známe, že detskú psychiku dokáže okrem stavebníc a vzdelávania podporiť aj čas strávený v bazéne a wellness.

Samozrejme, vstup do sauny je určený skôr pre vás, dospelých. V rámci mestskej plavárne Tvrdošín máte na výber až tri rozdielne sauny. Infrasaunu, fínsku a parnú saunu. Tiež si môžete oddýchnuť vo vírivke a na ležadlách.

 

Kedy je vstup zadarmo?

Áno, presne tak. Ak pôjdete na mestskú plaváreň v Tvrdošíne v deň svojich narodenín, vstup máte úplne zadarmo. Neváhajte preto takúto situáciu využiť a zobrať aj svoje deti v deň ich narodenín na plaváreň. Bude to pre nich veľká zábava a vy vďaka tejto jedinečnej akcii aj ušetríte. Avšak, ani cena obyčajného vstupného nie je vysoká a dovoliť si ju môže skutočne každý.

Nezabúdajte: Čo sa týka samotného vstupu na mestskú plaváreň v Tvrdošíne, vstup je obmedzený na 75 minút. V tomto čase je však zarátané aj obliekanie a sprcha, preto si na to dajte dobrý pozor. Za každých ďalších začatých 15 minút totiž mestská plaváreň v Tvrdošíne účtuje 0,50 €.

Najnovšie články

pečatenie-zubov-u-deti

Ochráni pečatenie zubov deti pred zubným kazom?

Zubný kaz patrí medzi najčastejšie ochorenia ústnej dutiny. Ak sa mu chcete vyhnúť, je dôležitá prevencia. To platí aj u malých detí, ktorých by ste mali viesť k správnej dentálnej starostlivosti už od útleho veku. Jedným zo spôsobov, ako predísť vzniku zubného kazu je pečatenie zubov.

Čítať viac »
vhodné-turistické-topánky

Ako vybrať správnu obuv na turistiku?

Poznáte ten pocit. Chystáte sa na turistiku, ste celí bez seba a už sa neviete dočkať, kedy sa budete môcť nadýchnuť čerstvého vzduchu v prírode. Samozrejme, turistiku sprevádza množstvo radostných momentov, ale len v situácii, že ste vybavení dostatočne. So zlou obuvou by ste pravdepodobne takí nadšení neboli.

Čítať viac »