Rozprávková dedinka na Orave: Miesto, ktoré vás očarí

Zažite skutočnú rozprávku priamo na Orave! V meste Dolný Kubín sa nachádza ubytovanie, ktoré môžete poznať aj pod názvom Rozprávková dedinka. Toto miesto je čarovné a rozhodne sa ho oplatí prísť navštíviť. Čo všetko vám môže ponúknuť?

Chcete sa cítiť ako v rozprávke? Nemusíte ísť kvôli tomu do Disneylandu. Postačí, ak sa vyberiete do Dolného Kubína, kde sa nachádza ubytovanie s názvom Rozprávková dedinka. Už len názov vystihuje to, čo vás čaká.

Budete v srdci prírody a budete sa cítiť skutočne ako v rozprávke. Celé ubytovanie je tomu prispôsobené. Preto nečakajte žiadny luxusný hotel s 20timi poschodiami. Rozprávková dedinka predstavuje chalúpky, ktoré sú však vybavené všetkým potrebným a, dokonca, aj moderným zariadením.

Nezabúdajte: To, že sa budete cítiť ako v rozprávke neznamená, že nebude mať k dispozícii signál a prístup k internetu. Stále sa budete nachádzať v Dolnom Kubíne, takže aj v Rozprávkovej dedinke budete mať bezplatné Wi-Fi pripojenie a signál je samozrejmosťou. Preto, ak aj máte veľa práce a zároveň si chcete oddýchnuť, môžete spojiť príjemné s užitočným a pracovať priamo z Rozprávkovej dedinky.

 

Naplno si oddýchnite

Niekedy je jednoducho čas vypnúť, prísť na iné myšlienky a eliminovať stres, ktorý vás sprevádza. Preto neváhajte a zarezervujte si ubytovanie v Rozprávkovej dedinke. Aj keď len na pár dní, uvidíte, že si poriadne oddýchnete a načerpáte množstvo síl. Ak máte doma domáceho miláčika, nemusíte riešiť, kam ho odložíte počas ubytovania, pretože si ho budete môcť zobrať so sebou, čo je obrovská výhoda.

Nebudete musieť ani variť, pretože v ponuke je široký výber raňajok aj obedov. Priamo v centre ubytovania Rozprávková dedinka sa nachádza aj reštaurácia, kde je pestrá ponuka jedál. Okrem iného, v ubytovaní sa podávajú vegetariánske, prípadne bezlepkové raňajky. Ak by ste mali predsa len záujem niečo si uvariť, k dispozícii budete mať varnú dosku a tiež aj rýchlovarnú kanvicu či priestor na grilovanie.

 

Ideálne pre rodiny s deťmi

Míňajú sa vám nápady, kam by ste mohli ísť s deťmi na výlet? Rozprávková dedinka je to správne riešenie! Zarezervovať si môžete dom s dvomi spálňami. Maximálna kapacita je 6 ľudí v jednom dome. Ak sa deti ocitnú v takomto ubytovaní, bude to pre nich obrovský zážitok. A verte či nie, rozhodne sa nudiť nebudú. V rámci ubytovania Rozprávková dedinka budete mať k dispozícii aj záhradu, kde si budete môcť oddýchnuť spolu s deťmi.

Náš tip: Neváhajte a zoberte si so sebou spoločenské hry. Deti sa tak zabavia nielen počas cesty na ubytovanie, ale aj priamo na mieste. Skvelým riešením je stavebnica LaQ, ktorá prináša viacero benefitov. Podporuje kreativitu, myslenie a jemnú motoriku.

 

Výborné hodnotenia

To, že navštíviť ubytovanie Rozprávková dedinka sa oplatí, to sme si nevymysleli z hlavy. Je to skutočne tak. Toto ubytovanie vám jednoducho má čo ponúknuť a svedčia o tom aj recenzie ľudí, ktorí už Rozprávkovú dedinku navštívili. Ľudia hovoria o tom, že ubytovanie sa nachádza vo výbornej lokalite, je tam skvelý prístup, milý personál a výborné jedlo. Preto, ak hľadáte originálne, kreatívne a skutočne jedinečné ubytovanie, Rozprávková dedinka je určená ako pre vás.

 

Navštívte okolie

V okolí ubytovania môžete ísť na pešiu turistiku, cyklistiku alebo lyžovanie. 10 km od Rozprávkovej dedinky sa nachádza Oravský hrad, ktorý zaručene stojí za návštevu. Len 46 km od ubytovania zase môžete navštíviť jeden z najznámejších a najobľúbenejších aquaparkov na Slovensku – aquapark Tatralandia. Možností, čo robiť v okolí ubytovania je skutočne veľa, tak ich neváhajte využiť.

Najnovšie články

pečatenie-zubov-u-deti

Ochráni pečatenie zubov deti pred zubným kazom?

Zubný kaz patrí medzi najčastejšie ochorenia ústnej dutiny. Ak sa mu chcete vyhnúť, je dôležitá prevencia. To platí aj u malých detí, ktorých by ste mali viesť k správnej dentálnej starostlivosti už od útleho veku. Jedným zo spôsobov, ako predísť vzniku zubného kazu je pečatenie zubov.

Čítať viac »
vhodné-turistické-topánky

Ako vybrať správnu obuv na turistiku?

Poznáte ten pocit. Chystáte sa na turistiku, ste celí bez seba a už sa neviete dočkať, kedy sa budete môcť nadýchnuť čerstvého vzduchu v prírode. Samozrejme, turistiku sprevádza množstvo radostných momentov, ale len v situácii, že ste vybavení dostatočne. So zlou obuvou by ste pravdepodobne takí nadšení neboli.

Čítať viac »